Social media.

Prowadzimy profile Social Media

ZAPLANOWANE SOCIAL MEDIA

Budujemy silne fundamenty na których planujemy skuteczną strategie komunikacji marki. Układamy, weryfikujemy i efektywnie łączymy działania we wszystkich kanałach.

Rzetelnie i odpowiedzialnie realizujemy założone cele. Od koncepcji poprzez realizację do efektów finalnych. Tworzymy profesionalną komunikacją marki z grupą docelową.

Prowadzimy miedzy innymi profile: Facebook, Instagram, LinekdIn, TikTok, Pinterest, Twitter, YouTube…

plan ikony-Social-media-min
SOCIAL_MEDIA-min
profili w stałej obsłudze
0 +
aktywnych kampanii
0 +
koordynator do projektu
0

Cele i grupa docelowa

Analizujemy i weryfikujemy założenia. Mówimy wprost, co może się udać, a co jest z naszego doświadczenia mało realne. Uczciwie określamy KPI i jasno precyzujemy grupę docelową.

Koncepcja i kreacja

Budujemy koncepcję komunikacji. Tworzymy rzetelną charakterystykę grup docelowych i dopasowane do celów koszyki tematyczne publikacji.​

Monitoring i rozwój

Optymalizujemy język i formę publikacji. Kreujemy kontent i konkretny wydźwięk komunikatu. Szczegółowo monitorujemy każdą reakcję użytkowników.

Poznaj naszych klientów

Prawdziwa społeczność

CASE STUDY

Koncepcja kreatywna komunikacji na profilach marki UHU to unikatowy, angażujący i żartobliwy content dostosowany do bardzo wymagającej grupy docelowej.

  • Wyjątkowo oddana społeczność marki.
  • Bardzo wysoki wskaźnik interakcji.
  • Efektywny zgrany team influencerów
  • Wykorzystanie RTM’ów.
  • Użycie slangu oraz młodzieżowego języka.
plan uhu phone-min-2

Jak działamy?

ZAPLANOWANE SOCIAL MEDIA

Skuteczne działania w Social Mediach powinny opierać się na starannie przygotowanym PLANIE.

Nasze doświadczenie, ekspercka wiedza i pasja do marketingu pozwalają nam odpowiednio zrozumieć potrzeby naszych Klientów i dopasować optymalne rozwiązania.

Pierwszym krokiem w większości projektów jest analiza aktualnej sytuacji. Następnie nakreślenie grupy docelowej oraz budowa koncepcji kreatywnej.

JAK DZIAŁAMY-min

Kim jesteśmy?

DOBRZE ZAPLANOWANI

Jesteśmy agencją marketingową specjalizującą się w digital marketingu. Działamy na rynku od ponad 10 lat.

Wierzymy w prawdziwe partnerskie relacje. Ważne jest dla nas, aby każdy klient był zadowolony nie tylko z uzyskiwanych efektów, ale także z jakości współpracy.

PLAN_1_WWW-min
PLAN_2_WWW-min

Dlaczego My

DOBRZE ZAPLANOWANI

Jesteśmy profesjonalnym partnerem. Pracujemy z wiodącymi światowymi i polskimi markami. Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów. Nieustannie zdobywamy nowe doświadczenia.

Realnie określamy cele, odpowiedzialnie je realizujemy i wypełniamy zobowiązania. Dostarczamy efekty, bo dokładnie wiemy, co robimy.

Nasze statystyki 2022

EFEKTY

PLAN strategia marketingowa
publikacji na profilach naszych klientów
900 +
reakcji na opublikowane treści
900 000+
komentarzy do stworzonych treści
50000 +
udostępnień z profili naszych klientów
1000 +

Efekt kuli śnieżnej

CASE STUDY

Dla marki Golden Rose zbudowaliśmy na Instagramie zaangażowana społeczność ponad 80 tys. nowych fanów.

W okresie 18 miesięcy zrealizowaliśmy ponad 500 unikalnych zdjeć i odpowiedzieliśmy na ponad 20 000 komentarzy. Zrealizowaliśmy również ponad 50 publikacji kreatywnych (animacje, video, konkursy itp.) angażując tysiące fanek marki.

plan golden-min-2
komunikat-min

Komunikat
i proporcje

DOBRZE ZAPLANOWANE

Wszystkie publikacje planujemy zgodnie z optymalnymi proporcjami: treści wizerunkowe, sprzedażowe, interaktywne… Każda treść jest szczegółowo projektowana zgodnie z założeniami komunikacji marki i zasadami poszczególnych kanałów.​

Planowanie
i bezpieczeństwo

DOBRZE ZAPLANOWANE

Weryfikacja i publikacja postów odbywa się poprzez indywidualny system publikacji. Pełne bezpieczeństwo zapewnia trójetapowa weryfikacja każdego publikowanego kontentu.​​

plan publikacji
raportowanie-min

Raportowanie
i kontrola

DOBRZE ZAPLANOWANE

Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone 
i rzetelne narzędzia analityczne. Każdy profil monitorowany jest przez min. dwa narzędzia analizujące w czasie rzeczywistym każdą aktywność na profilu 24h na dobę.​

Efektywność
i optymalizacja

DOBRZE ZAPLANOWANE

Budujemy szczegółowy plan wsparcia promocyjnego. Optymalizujemy kampanie i minimalizujemy koszty, wykorzystując zaawansowane algorytmy kształtowania stawek (Facebook Ads, Instagram Ads, LinkedIn Ads). W planowaniu i realizacji wszelkich działań uwzględnieniami zasad SEO, SEM, SXO.​

plan analiza